Close
Skip to content

Kim jest zespół SapoSpa?

NASZ  ZESPÓŁ

Anna – kocha przyrodę i książki, jest leśnikiem i interesuje się roślinami oraz możliwością ich wykorzystania w ziołolecznictwie, a także na co dzień. Pasjonuje ją również chemia.

Jacek – Prezes SapoSpa. Prawda, że brzmi dumnie? Jego konik to zagadnienia prawno – księgowe.

Marzena – kobieta z duszą artystyczną. Dba o to aby jak najlepiej pokazać Wam mydło, które powstaje w naszych dłoniach.

Bogumił – zdecydowanie techniczny umysł w zespole SapoSpa. Troszczy się o stronę internetową- naszą wizytówkę.

Kochamy przyrodę

SapoSpa to zespół osób, które kochają przyrodę i żyją w zgodzie z naturą. Specjalnie dla Was tworzymy ręcznie wykonane produkty do mycia twarzy, dłoni i ciała.

O nas
O nas
O nas

Jak to się zaczęło? Skąd pasja do tworzenia mydła?

Czy wiecie, że chemia i leśnictwo mają wiele połączeń? Jednym z nich jest mydło. Pomysł na ręcznie robione produkty SapoSpa zrodził się w głowie Anny. Był to zbieg okoliczności: potrzeba zmiany w życiu, chęć tworzenia oraz przyjaciółka, dzięki której zakochała się w ręcznie robionych mydłach. Pod wpływem impulsu, wiedzy chemicznej, miłości do przyrody oraz wiary w swoje możliwości postawiła sobie cel: własne produkty pod marką SapoSpa, które dziś są do Waszej dyspozycji.
.

O nas

Mydło to wartości, które wyznajemy!

Przede wszystkim podejmując wyzwanie stworzenia mydła, po pierwsze wiedzieliśmy, że postawimy na jego jakość. Co to oznacza? Używamy tylko świetnych produktów, takich jak: oliwa extra vergine z Włoch.

Czy wiecie, że pod intensywną uprawę oleju palmowego wycina się ogromne połacie lasów w Malezji i Indonezji, niszcząc dom wielu gatunków zwierząt i roślin? Kochamy przyrodę i zwierzęta i będziemy ich bronić do końca życia. Dlatego wykluczyliśmy olej palmowy oraz produkty wytwarzane z olejowca gwinejskiego.

Świece sojowe

Podobnie jak mydła nasze świece wykonaliśmy z pasji i z wielkim szacunkiem do środowiska naturalnego. Pierwszy krokiem do wytworzenia ręcznie robionych świec był wybór wosku. Decyzja zapadła i postawiliśmy na wosk sojowy. Okazał się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o spójność z wartościami, które wyznajemy. Wosk ten jest również zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów, którzy tak jak my kochają przyrodę. Kolejnym krokiem był selektywny dobór olejków eterycznych do świec. Każdy z zapachów przedstawia inną historię i każdy z nich wprawi Was w wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój. Następnie z wielką radością ręcznie wytworzyliśmy ekologiczne i aromatyczne świece sojowe. Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? Zapraszamy do naszego sklepu ze świecami.

SapoSpa dziś i jutro. Co znajdziecie w naszej ofercie?

Aktualnie bardzo delikatne mydła, z dodatkiem glinek o naturalnych zapachach. Zdradzimy Wam, że warto chwilę poczekać, ponieważ niebawem w naszej ofercie znajdziecie kosmetyki do mycia: pudry, sole i peelingi.

Dzięki nim Wasza dotychczasowa kąpiel zamieni się w cudowny, relaksujący rytuał.

Zapraszamy!